![seviye222](http://www.seviye.k12.tr/wp-content/uploads/2024/04/seviye222.jpg)
Yıldız Futsal Takımımız grubundaki son maçında Özel Metod Kolejini 8-2’lik net bir skorla yenerek namağlup olarak grup aşamasını tamamlamıştır. Öğrencilerimizi tebrik eder, eleme grubundaki maçlarında onlara başarılar dileriz. ⚽️
Yıldız Futsal Takımımız grubundaki son maçında Özel Metod Kolejini 8-2’lik net bir skorla yenerek namağlup olarak grup aşamasını tamamlamıştır. Öğrencilerimizi tebrik eder, eleme grubundaki maçlarında onlara başarılar dileriz. ⚽️